Ahşap Kutulu Çikolatalar

 
Türk kültüründe hediyeleşmelerin baş tacı olan çikolatalar, günümüzde şık sunumları ile adeta göz kamaştırıyor. Sevdiklerinize özel günlerinizde hediye etmek için hazırlanan ahşap kutulu çikolatalar, bu konuda ilk tercih edilenler arasında yer alıyor. Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyenlerdenseniz ve gittiğiniz ortamlara el boş varmayı sevmiyorsanız, zarif duruşu ile karşınızdaki kişinin gönlünü mest edecek desenleri itina ile işlenmiş, ahşap kutulu çikolatalar tam size göre diye düşünüyoruz. 
Mutluluk hormonu ile doğrudan ilişkisi olan çikolatalar, baştan çıkarıcı kokusu ve dayanılmaz lezzeti ile de, hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İster sevdiklerinize hediye edin, ister firmanızın tanıtımı için kullanıyor olun, özel tasarım kutulu çikolatalar, içerisinde ambalajlanmış sütlü çikolataların üzerinde fotoğraf baskısı bulunan modelleri, harfler ile dilediğiniz cümleyi yazabileceğiniz çikolataları, firmanızın logosunun yer aldığı çikolataları ve daha bir çok çikolata seçeneğini tercih edebilirsiniz. 
Çikolatalar yüzyıllardan beri devam eden gelenek ile insanlar arasındaki muhabbeti artırmak adına, yanında bir buket çiçek ile birlikte hediyelik olarak tercih edilmektedir. En mutlu anınızdan tutun da, canınızı sıkacak bir hastalık nedeni ile ziyarete gittiğiniz yerlere kadar, çikolata paketi ile yola koyulursunuz. Ebette ki dileğimiz hep mutlu zaman dilimlerinde bu güzel hediyelikleri hazırlatmaktan yanadır. İster kız istemeye giderken, ister yılbaşı, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, anneler günü, gibi kutlamaların yanı sıra, bayramlarda sevdiklerinize götüreceğiniz ahşap kutulu çikolata ile sevginizi ikiye katlayabilirsiniz.
Ahşap kutulu çikolatalar, özellikle kurumsal firmaların de çok tercih ettiği hediyelikler ve promosyonlar arasında yer almaktadır. Büyük fuarlarda müşterilerinize hediye edeceğiniz ahşap kutuda çikolata ile firmanızın prestijine artı değer katmak, sizin elinizde. Sizler için özel tasarım olarak hazırlanan ve firmanızın detaylarını üzerinde görme şansına sahip olacağınız promosyon çikolatalar, bu kutular içerisinde ikram edeceğiniz çikolatalar sayesinde, firmanızın reklamını akıllarda en tatlı hali ile yer edinmesini sağlayacaksınız.
Son yıllarda reklamın gücü tüm markalar tarafından fark edilince, bu alanda firma adını duyurabilmek adına yeni ve farklı yollara başvurulmaya başlandı. Bu alanda herkes tarafından kabul gören özel çikolata, büyük rağbet görüyor. Özel olarak hazırlanmış ahsap cikolata kutusu, promosyonların vazgeçilmez parçaları olarak görülüyor. Özel olmayı tercih edenler ve sunumda şıklığa dikkat edenler için ahşap çikolata kutusu seçenekleri ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor. 
Ahşap çikolata kutusu üzerine dilediğiniz resim ya da yazıyı işletme şansına sahipsiniz. Sunacağınız logolu çikolatalar için hazırlatacağınız bu özel tasarımlarda firmanızın adı logosu, ya da görmeyi istediğiniz herhangi bir resim ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Çikolatalar  bittiğinde dahi uzun yıllar saklanabilme özelliğine sahip bu kutular dilediğiniz boyutta ölçüler ile hazırlanabilmektedir. İstediğiniz çikolata çeşidi ile hazırlatacağınız ahşap çikolata kutusu ile ruhunuzun inceliğini yansıtırken firmanızın marka değerini de uzun yıllar akıllarda kalıcı hale getirebilirsiniz. Ahşap çikolata kutusu, genellikle dayanıklı, şık ve doğal bir görünüm sunarlar. Ahşap çikolata kutuları, çeşitli boyutlarda ve şekillerde bulunabilir. Bazıları basit bir ahşap kutu şeklindeyken, diğerleri dekoratif detaylarla süslenmiştir. Bazıları tek bölmeden oluşurken, diğerleri bölme veya katmanlara sahiptir.
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ