Kurumsal

Firmamız ezber bozan konseptiyle çikolatanın kurumsal halini siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı hedefleyen, yeni nesil geleneğin ilk adımlarına sahip bir markadır. Elit, Melodi ve Bind çikolatalarının 90 yılı aşkın tecrübesi ile üretilen çikolatalarımızla logo baskısı, firmanızın sektörüne ait özel tasarım ahşap kutularla veya şık mukavva kutularla birleştirerek firmanızın algısını yükseltmeyi hedefliyoruz. Sunduğumuz ürünlerin ilk aşamasından teslimatın kadar her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyor, insanların tüketeceği bir gıda ürünü olduğunun bilinciyle gerekli olan hijyeni sağlıyoruz.
Kullandığımız çikolata ve şekerlemeleri işinin ehli profesyonellerden tedarik ederek firmanızın kurumsal kimliğine uygun renk ve çizgide konseptler sunuyoruz. Türkiye’nin en profesyonel çikolata üreticileriyle çalışıp aynı titizliği konseptlerimizi oluştururken de gösteriyoruz.
Kurumsal hayatın bir parçası olan promosyon ve hediyeleşmelerde kullanılan klasik kalem, ajanda vb. hediyeliklerden sıyrılarak çikolatanın verdiği samimiyet hissini markanızın imajıyla bütünleştirmeyi amaçlarız.
Türkiye’nin her yerine teslimat yaptığımız kurumsal kimliğinize özel ahşap, özel tasarım, mukavva kutu çeşitleriyle terfilerde, iş kutlamalarında, ortaklıklarda, fuarlarda, satış sonrası ya da müşteri ziyaretlerinde firmanızın yüz akı olacak firma logolu kurumsal çikolata ile marka prestijinizin en lezzetli imajını vadediyoruz.
Çikolatanın en kurumsal hali!
Sipariş ve detaylı bilgi için: 444 7 613
www.kurumsalcikolata.com.tr
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ