KAPAT
MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 7 613 E-POSTA info@kurumsalcikolata.com.tr
TEKLİF İSTE

Baskılı Çikolata

Yemeye kıyamayacağınız birbirinden özel tasarımların bulunduğu  baskılı çikolata ile, her anınızı biriktirebilirsiniz. Üzerine firmanızın amblemi ve logosu bulunan logo baskılı çikolata, tamamen size özel çikolata olarak hazırlanan baskılı çikolata kutusu ve sütlü ya da bitter olan çikolataları tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek adına birlikte çekindiğiniz fotoğraftan tutun özel mesajlarınızın da bulunacağı size baskılı çikolatalar ile unutulmaz anılar oluşturabilirsiniz. Firma reklamı için tasarlanan kutu ya da ambalajında logo bulunan firma baskılı çikolata kutusunda ise reklam alanında tercih edilen en akıllıca fikir diye düşünüyoruz.Reklamınızı yaparken hedef kitlenize, size özel olarak  hazırlanmış çikolata ikramında bulunmak hem imajınızı yenileyecek, hemde kalıcı tanıtım yapmanıza vesile olacakır. İşte bu konuda kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak olan firma baskılı çikolatalar imdadınıza yetişir.

Size özel  baskılı çikolataların üzerinde dilediğiniz çikolata baskılı tasarım hazırlandıktan sonra, şık kutularda ya da baskılı çikolata kutusunda paketlenerek sunuma hazır hale getirilir. Özel günlerinizde hazırlanan baskılı çikolata seçeneklerinde çocuklarınızın cinsiyetine göre çikolatalar, araba şekilli çikolatalar ya da bebek şekilli çikolatalar hazırlanabildiği gibi, düğün,nişan,kına gecesinde kaftan, gelinlik,düğün pastası gibi seçenekler yer almaktadır. Sevdiklerinizin ismini çikolatalara yazdırabilme gibi çikolata baskılı tasarımlarda bulunmaktadır. Özel günlerin, yıldönümlerinin, doğum günlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunan ve gelen misafirlere ikram edilerek tatlı bir anı olarak kalan size özel çikolatalar ile sizde kendinizi özel hissedeceksiniz.

Baskılı çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

1TEKLİF LİSTESİ