Baskılı Çikolata

BASKILI ÇİKOLATA NEDİR?

Baskılı çikolata; madlen ya da tercih ettiğiniz bir çikolata çeşiti üzerine firma adını, logonuzu, isminizi, özel bir gününüzü, sevdiğiniz kişinin ismini ve pek çok unutulmaz anınızı bastırabilme imkânı sunan özel bir çikolata alternatifidir.

Baskılı madlen çikolata kare formunda olduğu için hem baskı için daha uygundur hem de kutu, tepsi, özel aranjmanlarda dizayn açısından kişiye kolaylık sağlar.

Özel baskılı çikolata seçeneği doğum günleri, nişan, kına gecesi, düğün, nikah, bebek doğumu, diş buğdayı, yaş günü, mezuniyet gibi pek çok yeniliği/sevinci/mutluluğu kutlama ve duyurma amacıyla kullanılabilir. Kendini affettirmek isteyen, nasıl özür dileyeceğini bilemeyen ya da aşkını itiraf etmek için bir bahane arayanlara da yine özel baskılı çikolata iyi bir alternatif olabilir.

Marka baskılı çikolata ise; genellikle küçük esnaf, kobi, şirket, holding ve özel firmalar, şahış şirketleri vb. hitap edebilir. Marka baskılı çikolatalara hem hatırda kalmak hem de ağız tatlandırmak için mütevazi bir reklam/tanıtım seçeneği olarak da bakılabilir.

Baskılı çikolata kutusu; firması için marka baskılı çikolata siparişi verenler/verecek olanlar için oldukça şık bir seçenek olabilir. Logo baskılı çikolatalar, bu baskılı çikolata kutularına aranjman edilebilir. Böylece çikolata hediyeniz ekstra dikkat çeker, fark yaratır. Üstelik seçeceğiniz baskılı çikolata kutusu şıklık derecesine göre çikolata bitiminde de müşterinizde kullanıma devam edebilir.    

Baskılı çikolata kutusu sadece firmalar/markalar için değil; önemli anlarınızı ölümsüzleştirmek isteyenler için de kalıcı bir hediyedir. Söz, nişan, düğün, doğum günleri, bebek mevlüdü, diş buğdayı, nikah, evlilik teklifi gibi özel tarihleri yine baskılı çikolata kutusu aracılığıyla yıllarca saklayabilir, mutlu anlarınızı ne zaman isterseniz bu kutular aracılığıyla hatırlayabilirsiniz.

Yemeye kıyamayacağınız birbirinden özel tasarımların bulunduğu  baskılı çikolata ile, her anınızı biriktirebilirsiniz. Üzerine firmanızın amblemi ve logosu bulunan logo baskılı çikolata, tamamen size özel çikolata olarak hazırlanan baskılı çikolata kutusu ve sütlü ya da bitter olan çikolataları tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmek adına birlikte çekindiğiniz fotoğraftan tutun özel mesajlarınızın da bulunacağı size baskılı çikolatalar ile unutulmaz anılar oluşturabilirsiniz. Firma reklamı için tasarlanan kutu ya da ambalajında logo bulunan firma baskılı çikolata kutusunda ise reklam alanında tercih edilen en akıllıca fikir diye düşünüyoruz.Reklamınızı yaparken hedef kitlenize, size özel olarak  hazırlanmış çikolata ikramında bulunmak hem imajınızı yenileyecek, hemde kalıcı tanıtım yapmanıza vesile olacakır. İşte bu konuda kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak olan firma baskılı çikolatalar imdadınıza yetişir.

Size özel  baskılı çikolataların üzerinde dilediğiniz çikolata baskılı tasarım hazırlandıktan sonra, şık kutularda ya da baskılı çikolata kutusunda paketlenerek sunuma hazır hale getirilir. Özel günlerinizde hazırlanan baskılı çikolata seçeneklerinde çocuklarınızın cinsiyetine göre çikolatalar, araba şekilli çikolatalar ya da bebek şekilli çikolatalar hazırlanabildiği gibi, düğün,nişan,kına gecesinde kaftan, gelinlik,düğün pastası gibi seçenekler yer almaktadır. Sevdiklerinizin ismini çikolatalara yazdırabilme gibi çikolata baskılı tasarımlarda bulunmaktadır. Özel günlerin, yıldönümlerinin, doğum günlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunan ve gelen misafirlere ikram edilerek tatlı bir anı olarak kalan size özel çikolatalar ile sizde kendinizi özel hissedeceksiniz.

Baskılı çikolata fiyatları

Baskılı çikolata fiyatları kullanacağınız çikolata çeşidi/adedi, baskı yapılacak kutu alternatiflerine göre değişiklik gösterecektir. Burada firmadan fiyat almadan önce ne yapmak istediğiniz, nasıl bir baskılı çikolata hayal ettiğinizi öncesinde belirlemeniz önemlidir. Baskılı çikolata fiyatı alırken sizin beklentileriniz toplam maliyeti artıracak ya da azaltacaktır.

Baskılı çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ