KAPAT
MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 7 613 E-POSTA info@kurumsalcikolata.com.tr
TEKLİF İSTE

Promosyon Çikolata

Ne için hazırlanıyor olursa olsun, bir yere götüreceğiniz hediyenin sunumu  önemlidir. Hediyeleşirken içerisinde bulunan hediyeden çok sunum şekli dikkati çeken unsurdur. Ne  verdiğinizden çok, nasıl bir görsellik ile takdim ettiğiniz insanların akıllarında kalacaktır.

Bu durum hediye olarak hazırlattığınız ve hangi amaç ile olursa olsun ikramlık olarak sunduğunuz çikolatalar için de geçerlidir. Bu durumun farkındalığına varan insanlar artık özel tasarım hediyelik kutular  ile karşısındaki kişiyi özel hissettirmenin yollarını arıyor. Sevdiklerinize müşterilerinize hazırlatmış olduğunuz ister isme özel hazırlanmış olan promosyon çikolatalar, ister firmanızın logosunun bulunduğu tasarımlar  ya da farklı ahşap kutular ile hazırlanan çikolatalar ile kurumsal kimliğinizi ve markanızı ön plana çıkarmanın keyfini sürebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli spesial yada madlen seçenekleri ile tercih edebileceğiniz kurumsal promosyon çikolatalar, özel süslemeleri ile şık karton poşetler ile de tercih edilmektedir. Bunun yanında promosyon çikolatalar ister standart olarak ister logolu olarak tasarlanıp, görsellik ön planda tutularak firmanızı en iyi şekilde temsil eder.

Görüntüsü lezzeti ve ambalajı ile şık sunumların ürünü olan kurumsal promosyonçikolatalar, kendinizi ifade etmenin en kolay ve etkileyici yoludur. Karşınızdaki muhatabınıza en şık hali ile hazırlattığınız  ambalajından özel tasarım çikolata kutusuna kadar, her detayı hesap ettiğinizde akılda kalıcı bir jest yaparak unutulmaz olmayı hakedeceksiniz. Bu nedenle her ne amaç ile olursa olsun kişisel yada firma adına hazırlatacağınız kurumsal promosyonçikolatalar yerken damaklarda ikram ederken akıllarda kalıcı bir yer edinecektir.

Promosyon çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

1TEKLİF LİSTESİ