Promosyon Çikolata

PROMOSYON ÇİKOLATA NEDİR?

Promosyon çikolata; kendi tanıtımınızı yapmak, müşterilerinize ikram etmek, iş birliği yaptığınız ya da yapmak istediğiniz firmalara varlığınızı hatırlatmak için kullanabileceğiniz bir reklam/tanıtım alternatifidir.

Promosyon çikolata fikri; diğer reklam alternatiflerine göre firmanızı, markanızı, kendi kişisel girişiminizi ön plana çıkarmak için hazırlatabileceğiniz ekonomik ve keyifli bir tanıtım aracıdır. 

Promosyon çikolata ürünlerinin benzer hediyeliklerden farkı; özel üretilmiş çikolataların, orijinal şekilde tasarlanmış kutularla buluşmuş olmasıdır. Bu kutularda firmanızı tanıtan objeler, logolar, şirketinizin ya da sizin isminiz, yaptığınız işle bütünleşmiş bir araç-gereç, bir projeniz ve daha pek çok hayaliniz gerçekleşebilir. Promosyon çikolata ürünleri hazırlanırken; sizin hayalinizin bizim ise deneyimimizin bir araya gelmesi yeterlidir.

Firmanıza ait, özel çalışmalarda logolu promosyon çikolata seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu alternatifle kullandığınız şirket logosunu promosyon çikolatanın üzerine bastırabilirsiniz. Ya da çikolataların konulmasını istediğiniz ahşap ya da karton kutuya da yine şirketiniz logosunu bastırıp sadelik ve zariflikten yana hakkınızı kullanabilirsiniz.  

Promosyon çikolata kutusu seçeneği ise; hatırda kalmak, gücünüve varlığını karşı tarafa estetikle hissettirmek isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Çünküpromosyon çikolata kutusu kalın karton ya da ya da ahşaptan özel olarak tasarlanarak yapılır. Hediyenizin içindeki çikolata bitse bile; özel olarak tasarlanmış ahşap kutunuz müşterinizde/ilişki içinde olduğunuz firmada var olmaya devam eder. Bu da sizin unutulmamanız, ilişkilerin sıcak tutulması gibi avantajlara dönüşür.            

Ne için hazırlanıyor olursa olsun, bir yere götüreceğiniz hediyenin sunumu  önemlidir. Hediyeleşirken içerisinde bulunan hediyeden çok sunum şekli dikkati çeken unsurdur. Ne  verdiğinizden çok, nasıl bir görsellik ile takdim ettiğiniz insanların akıllarında kalacaktır.

Bu durum hediye olarak hazırlattığınız ve hangi amaç ile olursa olsun ikramlık olarak sunduğunuz çikolatalar için de geçerlidir. Bu durumun farkındalığına varan insanlar artık özel tasarım hediyelik kutular  ile karşısındaki kişiyi özel hissettirmenin yollarını arıyor. Sevdiklerinize müşterilerinize hazırlatmış olduğunuz ister isme özel hazırlanmış olan promosyon çikolatalar, ister firmanızın logosunun bulunduğu tasarımlar  ya da farklı ahşap kutular ile hazırlanan çikolatalar ile kurumsal kimliğinizi ve markanızı ön plana çıkarmanın keyfini sürebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli spesial yada madlen seçenekleri ile tercih edebileceğiniz kurumsal promosyon çikolatalar, özel süslemeleri ile şık karton poşetler ile de tercih edilmektedir. Bunun yanında promosyon çikolatalar ister standart olarak ister logolu olarak tasarlanıp, görsellik ön planda tutularak firmanızı en iyi şekilde temsil eder.

Görüntüsü lezzeti ve ambalajı ile şık sunumların ürünü olan kurumsal promosyonçikolatalar, kendinizi ifade etmenin en kolay ve etkileyici yoludur. Karşınızdaki muhatabınıza en şık hali ile hazırlattığınız  ambalajından özel tasarım çikolata kutusuna kadar, her detayı hesap ettiğinizde akılda kalıcı bir jest yaparak unutulmaz olmayı hakedeceksiniz. Bu nedenle her ne amaç ile olursa olsun kişisel yada firma adına hazırlatacağınız kurumsal promosyonçikolatalar yerken damaklarda ikram ederken akıllarda kalıcı bir yer edinecektir.

Promosyon çikolata fiyatları

Promosyon çikolata fiyatları söz konusu olduğunda birçok parametre ortaya çıkabilir. Promosyon çikolata üzerinde logo vs baskısı olup olmaması siparişinizdeki fiyata yön verir. Bunun dışında promosyon çikolata kutusu tercih edilirken; kalın karton ya da ahşap olması, özel olarak tasarlanan kutunun büyüklük ve önemli detaylara hâkim olup olmaması da promosyon çikolata fiyatlarına yansıyan durumlardır. Seçtiğiniz çikolatanın kalitesi, üretim şekli de (hand made/el yapımı çikolata, ithal çikolata vb) promosyon çikolata fiyatlarını etkileyen ayrıntılardandır.  

Promosyon çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ