KAPAT
MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 7 613 E-POSTA info@kurumsalcikolata.com.tr
TEKLİF İSTE

Logolu Çikolata

Son zamanlarda en çok tercih edilen ister logo, ister amblem tercih edilerek üzerine baskı yaptırabileceğiniz logolu kurumsal çikolatalar, markanızın ve hizmetinizin en iyi tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. Markanızı bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olan reklam faaliyetlerinden en iyi seçenek olan firma logolu çikolatalar ile, siz de kurumsal kimliğinizi ortaya koymanın keyfini çıkarabilirsiniz.  Çikolata üzerine işlenenlogo baskılı çikolatalarile insanların zihninde iz bırakacağınızı düşündüğünüzde, böylesi bir logolu çikolata için daha fazla beklemenize gerek kalmadığını anlayacaksınız. İster sütlü, ister bitter çikolatalı olarak tercih edebileceğiniz firma logolu çikolatalar, markanızı tazeleyecek en iyi reklam fırsatıdır.

Özenle hazırlanıp paketlenmiş olan logo baskılı çikolatalar, logonuzun olduğu kutulara yerleştirilir ve bir süre sonra çikolatalar bitse bile, logonuzun bulunduğu kutu şık tasarımı ile yerini korumaya devam edecektir.

Firma logonuz ile hazırlanmış olan firma logolu çikolatalar özel günler için ideal bir hediye olurken, kurumsal çizgilerle hazırlanıp firma tanıtımınızın bir parçası haline gelecektir. İster kutu üzerine, isterseniz de çikolata üzerine logonuzu kullanacağınız seçenekleri de tercih edebilirsiniz.  Dilerseniz çikolata kağıtları üzerinde firmanızın logosu, ürün görselleriniz ya da özel günler için hazırlamış olduğunuz özel mesajlar da yer alabilir. Bunun yanında kurdele dekoru ile şık bir kutunun içerisinde firma logolu çikolatalarınızı hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

Logolu çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

1TEKLİF LİSTESİ