Logolu Çikolata

Logo Baskılı Çikolata

Kendi değerine değer katmak isteyenler için logolu çikolata çalışmamız da bulunuyor. ‘Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım, tatlı işler bağlayalım’ diyorsanız; firmanıza özel çikolataları sizin için özenle hazırlayabiliriz. Firma çikolata seçeneklerimiz, hem birbirinden benzersiz hem de oldukça göz doldurur nitelikte. Burada sizin yapmanız gereken ise;  bizimle hayalinizi paylaşmak. Kurumsal logonuzun olduğu baskılı çikolata için bize logonuzu, varsa kullandığınız bir sloganı ve beklentinizi paylaşmanız ilk etapta yeterli.

Bu zamana kadar kurumsal logolu çikolata çalışması yaptığımız bir çok önemli, tanınmış, geniş kitlelere hizmet veren firmalar var. Defalarca çalıştığımız tanınmış şirketler arasında Arçelik, Aygaz, Arven İnşaat, Bahçeşehir Koleji, Türk Hava Yolları, Doğtaş Mobilya, Altınbaş, Sivas Belediyesi, Opet, Tario Vista Konakları, My Silo, Abdullah Gül Üniversitesi, Mercedes Benz ve Mustafa Göğebakan gibi (Şahsa özel) firmalar var. ‘Sadece logolu çikolata bizim için yeterli değil’ diyorsanız logolu ahşap çikolata kutusu da yine sizin için tasarlıyoruz. Logolu ahşap çikolata kutusu tercih ettiğinizde; hediyeyi göndereceğiniz firmada isminiz/varlığınız daha kalıcı oluyor.

Çikolata misafirlere ikram edilip bitse bile ahşap kutulu çikolata tasarımını bir dekorasyon objesi olarak ofis ortamında kendine yer edinmeye devam ediyor. Logolu çikolata, nereden bakarsanız bakın her durumda tekdüzeliğin üzerine çıkıyor. Hediye götürdüğünüz/gönderdiğiniz kişiye kendini iyi, özel hissettiriyor. Kişi ofisine gelen misafirine çikolata ikram ederken; kutu/çikolata üzerinde kendine ait bir isim/unvan olduğunda bu ayrıcalık dikkat çekiyor. Çoğu zaman da esprili, sıcak konuşmalara bu çikolatalar vesile oluyor. Gergin bir konuşma/gündem maddesi bile bu yolla tatlanıp yumuşuyor.                       

Son zamanlarda en çok tercih edilen ister logo, ister amblem tercih edilerek üzerine baskı yaptırabileceğiniz logolu kurumsal çikolatalar, markanızın ve hizmetinizin en iyi tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. Markanızı bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olan reklam faaliyetlerinden en iyi seçenek olan firma logolu çikolatalar ile, siz de kurumsal kimliğinizi ortaya koymanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çikolata üzerine işlenen logo baskılı çikolatalarile insanların zihninde iz bırakacağınızı düşündüğünüzde, böylesi bir logolu çikolata için daha fazla beklemenize gerek kalmadığını anlayacaksınız. İster sütlü, ister bitter çikolatalı olarak tercih edebileceğiniz firma logolu çikolatalar, markanızı tazeleyecek en iyi reklam fırsatıdır.

Özenle hazırlanıp paketlenmiş olan logo baskılı çikolatalar, logonuzun olduğu kutulara yerleştirilir ve bir süre sonra çikolatalar bitse bile, logonuzun bulunduğu özel tasarım kulutulu çikolata kutusu ile şıklık yerini korumaya devam edecektir.

Firma logonuz ile hazırlanmış olan firma logolu çikolatalar özel günler için ideal bir hediye olurken, kurumsal çizgilerle hazırlanıp firma tanıtımınızın bir parçası haline gelecektir. İster kutu üzerine, isterseniz de çikolata üzerine logonuzu kullanacağınız seçenekleri de tercih edebilirsiniz.  Dilerseniz çikolata kağıtları üzerinde firmanızın logosu, ürün görselleriniz ya da özel günler için hazırlamış olduğunuz özel mesajlar da yer alabilir. Bunun yanında kurdele dekoru ile şık bir kutunun içerisinde firma logolu çikolatalarınızı hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

Logolu Çikolata nasıl muhafaza edilmeli?

Logolu çikolata tasarımı yaptığımızda kutuların içine çoğunlukla madlen çikolata çeşitleri koyuyoruz. Eğer sizin tercihiniz de özel yapım çikolata yerine; madlen çikolata olacaksa, onu en iyi şekilde nasıl muhafaza edeceğimizi bilmeliyiz. Madlen çikolatayı en lezzetli, doğal aromasıyla tüketmek istiyorsanız; kokusuz, nem oranı düşük ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda bulundurmanızda fayda var. İsme özel çikolatanızı en ideal kıvamında tüketmek için de yine ortam ısısının 16-20 °C aralığında olması önemli.

Yaygın bilinenin aksine; çikolatayı buzdolabına koymak doğru bir yöntem değil. Çikolata buzdolabında saklandığında içindeki yağ donarak çikolatanın üzerini kaplıyor ve çikolatanın tadı bozuluyor. Sıcak günlerde ise yapılması gereken tek şey; güneş ışığını almayacak bir ortamda çikolatayı bulundurmak. Yani güneş altında kalmayan bir dolap içi çikolata muhafazası için gayet ideal bir ortam.

Logolu çikolata fiyatları sitemizde yer almaktadır.

 


 

Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ