Özel Tasarım Kutulu Çikolatalar

ÖZEL TASARIM ÇİKOLATA

Özel tasarım çikolata; promosyon/tanıtım-reklam için kullanılan çikolata alternatifleri arasında en ayrıntılı, özenli düşünülmüş, prestijli bir seçenektir.

Özel tasarım çikolata alternatifinde özel yapım çikolata kullanılır. Genellikle ithal çikolataların kuruyemişlerle, meyve özleriyle, aromatik lezzetlerle buluşmasıyla elde edilen özel yapım çikolatalar, kendinden hayli söz ettirmek isteyenlerin tercihi olabilir. Eğer prestijinize prestij katmak, gücünüzle, cömertliğinizle, fedakarlığınızla dikkat çekmek istiyorsanız firmalara özel çikolata fikrini değerlendirebilirsiniz. Üstelik hediyelik bu özel çikolata orijinalliği sebebiyle rakipleriniz arasında da hayli fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Çikolatayı seven bir millet olarak, özel günlerde hediyelik olarak en çok tercihettiğimiz bu tatlı atıştırmalıklar, hayatımızın en tatlı anlarını paylaşmamızı sağlar. Tatlı yiyip tatlı konuşmanın ilk adımı olarak, sevdiklerinize lezzetli adımlar atmanın en basit yoludur çikolatalar. Sevdiklerinize özel günlerinde ona değer verdiğinizi hatırlatacak ve hissettiğiniz duyguları en iyi şekilde ifade edecek özel tasarım kutulu çikolatalar ile kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Mutluluğun en kısa yolu olarak bilinen çikolatalar, sevdiklerinizin özel günlerinden, sevgililer gününe, kız istemeden, hasta ziyaretine ve firmanızın tanıtımı için promosyonlara varıncaya kadar bayramlar da dahil olmak üzere hediyeleşmelerinize tatlı bir nokta koymanızı sağlar.Hediyelikler arasında en tatlı seçim olan çikolata çeşitleri, özel tasarım kutulu çikolatalar olarak hazırlandığında, karşınızdaki muhatabınızda sizin adınıza hoş bir itibar bırakır. Her ana ve zaman uygun olarak hazırlanan çikolata seçenekleri özellikle mesaj vermek istediğinizde harf çikolatalar ile imdadınıza yetişmektedir. Bu çikolatalar hazırlandıkları özel kutular ile albenisini yükseltirken sunumda şıklığa önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Diğer yandan reklam sektörünün en önemli parçalarından biri elbette promosyonlardır. 
Geniş kitlelere ulaşmak için firmalar, belirli aralıklarla farklı organizasyonlara katılırlar ve bu etkinlikler için hazırlattıkları promosyonları halka ücretsiz olarak dağıtırlar.İşte bu kapsamda devreye özel tasarım kutulu çikolatalar girer. Promosyon ürünler geniş kullanım sürelerine sahip olması firmalar için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple promosyon ürünler üretilirken bu konuya çok dikkat edilmektedir. Ürün üzerine kendi firma ismini, tasarımını, logosunu veya ürün müsait olduğu taktirde firma özelliklerini, iletişim ve adres bilgilerini dahi koymaktadır. Özel tasarım kutulu çikolatalar bu bağlamda tüm ihtiyaçlara cevap verebilme özelliğinesahiptir.
Firmanızın promosyon olarak hazırlatacağı çikolatalar için özel olarak hazırlanmış olan kutuların üzerinde firma özelliklerini, iletişim ve adres bilgilerini dahi yer alabilmektedir. Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda özel olarak hazırlanan ve tasarlanan bu bu tarz promosyon ürünlerini, uzun süre akıllarda kalmak, sürekli hatırlanmak, hedef kitlenin firma ve ürünlerine kendini yakın hissetmesini sağlamak amacıyla yapmaktadır. Aynı zamanda insanların algılarını ve duygularını bu yöntemle kendilerine yönlendirerek kendi markalaşma yollarını açmış bulunmaktadırlar.
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ