Özel Çikolata

ÖZEL ÇİKOLATA

Özel çikolata nedir? derseniz; sevdiğimiz, saydığımız, iş bağlantımız olan, bizde yeri ayrı bulunanlar için insana iyi gelen bir kategorimiz ‘Özel çikolata’. Özel çikolata seçeneğini oluşturduğunuzda size lezzetli, orijinal, fark yaratan özel yapım çikolatalarımızdan harika alternatifler hazırlayabiliyoruz. Sadece görsellik değil, ağız tadı da çok önemli diyorsanız; özel yapım çikolata çeşitlerimizden deneyimlemelisiniz. 

Özel çikolata alternatifimiz sadece bununla da sınırlı değil üstelik. İsterseniz ‘Tatlı yiyip tatlı konuşalım’ dediğiniz kişiler için ahşap kutulu çikolata da hazırlıyoruz. Burada sizin kurumsal kimliğiniz ya da kişisel zevkleriniz tamamen ön plana çıkıyor. Kurumsal logonuz, kullandığınız renkler, sloganınız, markanızla bütünleşmiş bir ikon vs her şeyi sizin için özel olarak oluşturuyoruz. Ortaya çıkan özel tasarım kutulu çikolata sizin hem kurumsal kimliğinizi en güzelinden sembolize ediyor hem de karşı tarafa verdiğiniz değeri şık bir şekilde göstermiş oluyorsunuz. Özel çikolata beklentisi olanlar için bir başka seçeneğimiz de özel üretim çikolata. Burada bize hayalinizi, ne yapmak istediğinizi, hangi alanda dikkatlerin üzerinize çekilmesini istiyorsanız; bununla ilgili de çalışmalar yapıyoruz. Mesela bir ev projesini mi tanıtacaksınız, şirketinizin doğum yıl dönümünü mü kutlayacaksınız, yeni yıla büyük yatırımlarla başladığınızı mı duyurmak istiyorsunuz, belediye olarak flaş projenizle kendinizden söz ettirmek mi amacınız ya da iş bağlantınız olanlarla ilişkinizi sıcak tutmaya mı ihtiyacınız var? İşte bunlar ve daha onlarca sebep için özel üretim promosyon çikolata iyi bir tercih olabilir.

Neden özel çikolata almalıyım? 

Yaklaşık 20 yıl önceye kadar imkanları daha sınırlı bir toplumduk. Şuan ise hem eğitim seviyemiz yükseliyor hem de beklentilerimiz farklılaşıyor. Özel çikolata da işte bu açıdan önemli bir alternatif olarak her geçen gün daha da önemli hale geliyor. Standart çikolataları zaten marketlerden kolaylıkla satın alabiliyoruz. Özel çikolata ise, bu tekdüzeliğin üzerine çıkıyor. Hediye götürdüğünüz/gönderdiğiniz kişiye isme özel çikolatalar kendini iyi, özel hissettiriyor. Kişi ofisine gelen misafirine çikolata ikram ederken; kutu/çikolata üzerinde kendine ait bir isim/unvan olduğunda bu dikkat çekiyor. Çoğu zaman da esprili, sıcak konuşmalara bu çikolatalar vesile oluyor. Gergin bir konuşma/gündem maddesi bile bu yolla tatlanabiliyor.            

Özel Çikolata nasıl saklanmalı?

Çikolatayı en lezzetli, doğal aromasıyla tüketmek istiyorsanız; kokusuz, nem oranı düşük ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda bulundurmanızda fayda var. Çikolatanızı en ideal kıvamında tüketmek için de yine ortam ısısının 16-20 °C aralığında olması önemli. Yaygın bilinenin aksine; çikolatayı buzdolabına koymak doğru bir yöntem değil. Çikolata buzdolabında saklandığında içindeki yağ donarak çikolatanın üzerini kaplıyor ve çikolatanın tadı bozuluyor. Sıcak günlerde ise yapılması gereken tek şey; güneş ışığını almayacak bir ortamda çikolatayı bulundurmak. Yani güneş altında kalmayan bir dolap içi çikolata muhafazası için gayet ideal bir ortam.

Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ