İsme Özel Çikolata

Hayatınızda isme özel çikolata ya da kurumunuza özel bir çikolata hediyesi aldınız mı? Eğer almadıysanız; böyle bir alternatifi siz de düşünememiş olabilirsiniz. Oysa ki; çikolata hediye edeceğiniz kişiye/kuruma özel oldukça estetik, fark yaratan, tasarım ağırlıklı, şık, ahşap kutulu çikolata alternatiflerimiz bulunuyor. Hediye gönderdiğiniz sıradan bir çikolata kutusu; sadece çikolata bitimine kadar sizin adınızı yaşatırken; özel tasarımla yapılmış, sizin için üretilmiş ahşap kutulu çikolata; ürün bittikten sonra bile müşterinize sizi hatırlatmaya devam ediyor.

Nasıl mı? Mesela bir inşaat firmasıysanız; yeni projenizin lansmanı için ahşaptan harika bir ev maketi hazırlıyoruz. İçine de istediğiniz gramajlarda, yüksek kalitedeki madlen çikolatalarımızla dolduruyoruz. Yada bir mücevher firmasıysanız; elmas şeklinde bir kutu tasarlıyor, içine üstünde kurumsal kimliğinizin de yazılı olduğu madlen çikolatalardan ekliyoruz. Belediyeler yeni projelerini tanıtmak istediğinde onlar için de orijinal tasarımlar yapıyoruz. Üstelik özel tasarım kutulu çikolatalar, projenin ikonu gibi uzun yıllar ofislerin en güzel yerlerini süslemeye devam ediyor…      

Karton kutuların içindeki çikolatalar kahve yanına, dost sohbetine eşlik ederken; bir süre sonra bitiyor. Fakat isme özel çikolata/isme özel çikolata kutusu; ‘atılmayan, hatırlı hediyelikler’ arasında kendine her zaman yer buluyor ve ofislerde dikkat çekmeye devam ediyor. Çünkü; gerek tasarımı gerekse de verilen emek sebebiyle her zaman görüntüsüyle fark yaratıyor. Üstelik böyle bir hediyeyle buluşmuş kişi/firma kendini sizin için önemli ve özel hissediyor. İsme özel çikolata kutusu deyip geçmeyin; küçücük bir hediye ilişkilerinizi daha sağlıklı ve güvenli bir zemine de oturtabiliyor. Ahşap kutulu çikolatalar, sergilenen hediyelikler arasında var olduğu müddetçe hep hatırlanıyorsunuz. Ki; eğer yaptığınız iş karşı tarafla bağlantılı ve sürekli bir irtibat durumu söz konusuysa, bundan daha iyi bir hatırlanma vesilesi olabilir mi?   

O zaman ne yapıyoruz? ‘İsme özel çikolata’ deyip geçmiyoruz! Yüzyıllardır insanoğlunun yaşamında mutluluk, keyif ve şifa ile bütünleşmiş çikolatayı; mümkün olan en özenli şekilde tasarlıyoruz ve sizin için fark yaratmaya, adınızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Böylece 40 yıllık kahvenin yanında sizin de hatırınızı garantiliyoruz. Hem de en tatlısından, en mutluluk vereninden…

İsme Özel Çikolata nasıl muhafaza edilmeli?

Madlen çikolatayı en lezzetli, doğal aromasıyla tüketmek istiyorsanız; kokusuz, nem oranı düşük ve direkt güneş ışığı almayan bir ortamda bulundurmanızda fayda var. İsme özel çikolatanızı en ideal kıvamında tüketmek için de yine ortam ısısının 16-20 °C aralığında olması önemli. Yaygın bilinenin aksine; çikolatayı buzdolabına koymak doğru bir yöntem değil. Çikolata buzdolabında saklandığında içindeki yağ donarak çikolatanın üzerini kaplıyor ve çikolatanın tadı bozuluyor. Sıcak günlerde ise yapılması gereken tek şey; güneş ışığını almayacak bir ortamda çikolatayı bulundurmak. Yani güneş altında kalmayan bir dolap içi çikolata muhafazası için gayet ideal bir ortam.

Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ