Firma Logolu Cikolata

Firma Logolu Cikolata

Gittiğinzi yerlere, iş ortaklarınıza ve daha bir çok yere eliboş gitmeyip, kendi logonuzdan tasarlanmış özel yapım çikolatalar götürerek, tatlı bir reklam yapmaya ne dersiniz?

Firma logolu çikolatala ile kurumsal kimliğinizi bir adım daha öne taşımak hiçte öyle sanıldığı gibi zor değil. Gittiğinzi yerlere, iş ortaklarınıza ve daha bir çok yere eliboş gitmeyip, kendi logonuzdan tasarlanmış özel yapım çikolatalar götürerek, tatlı bir reklam yapmaya ne dersiniz? Daha çok promosyon olarak, fuarlarda, kurumsal ziyaretlerde tercih edilen ve müşterilerinize ikram edebileceğiniz çikolatalar sayesinde tanınmak artık daha kolay.
 

Logonuzu tatlandırın

Son zamanlarda çok tercih edilen ister logo, ister arma tercih edilerek üzerine baskı yaptırabileceğiniz madlen çikolatalar, markanızın ve hizmetinizin en akıllıca tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. Çikolata üzerine işlenen logonuz ile insanların zihninde tatlı bir iz bırakacağınızı düşündüğünüzde, böylesi bir promosyon için daha fazla beklemenize gerek kalmadığını anlayacaksınız. İster sütlü, ister bitter çikolatalı olarak tercih edebileceğiniz firma logolu çikolatalar imajınızı tazeleyecek en iyi reklam fırsatıdır.
 
Kurumsal Kimlikte Fark Yaratın
 
Markanızı bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olan reklam faliyetlerinden en tatlı seçenek olan firma logolu çikolatalar ile, sizde kurumsal kimliğinizi ortaya koymanın keyfini sürebilirsiniz. Özenle hazırlanıp paketlenmiş olan çikolatalar, logonuzun olduğu kutulara yerleştirilir ve bir süre sonra çikolatalar bitse dahi, logonuzun bulunduğu kutu şık tasarımı ile yerini korumaya devam edecektir.
 
Firma logonuz ile hazırlanmış olan çikolatalar özel günler için ideal bir hediye olurken, kurumsal çizgilerle hazırlanıp firma tanıtımınızın bir parçası haline gelecektir. İster kutu üzerine, isterseniz de çikolata üzerine logonuzu kullanacağınız seçenekleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz çikolata kağıtları üzerinde firmanızın logosu, ürün görselleriniz yada özel günler için hazırlamış olduğunuz özel mesajlar da yer alabilir. Bunun yanında kurdela dekoru ile şık bir kutunun içerisinde firma logolu çikolatalarınızı hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. 
 

Logolu Çikolata

Sanırım sektöründe giderek daha yaratıcı fikirler ortaya atılmaya başlandı. Özellikle şu sıralar popüler olan firma logolu çikolata en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Sektörde önemli bir yeri olan promosyon ürünleri müşterinin göz temasının en çok gerçekleştiği çikolata ile buluşunca reklamlarında tadı yerine geliyor.
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ