kutu çikolatalar

kutu çikolatalar

Markanızı en iyi şekilde tanıtmak, kolay yoldan ve daha kalıcı reklam yapmak için öyle çok fazla düşünmenize gerek yok aslında.

Kurumsal çikolata ile firmanızı en iyi şekilde temsil edeceğiniz fırsatları yakalamak oldukça kolay. Markanızı en iyi şekilde tanıtmak, kolay yoladan ve kalıcı reklam yapmak için öyle çok fazla düşünmenize gerek yok aslında. Birbirinden farklı tat ve şekillleri ile kurumsal çikolatalar müşterilerinize, çalışanlarınıza ve iş çevrenize özel kutular ile hediye edilmek üzere hazırlanır ve sizlere de bu hediyeler ile firmanızın en tatlı reklamını yapmak kalır.
 

Kutu Çikolata

Size özel olarak tasarlanan ve en şık hali ile kutulama işlemi yapılan logolu veya logosuz sunumlar halinde hazırlanır. Birbirinden lezzetli spesial yada madlen seçenekleri ile tercih edebileceğiniz kurumsal çikolatalar, özel süslemeleri ile şık karton poşetler ile de tercih edilmektedir. Bunun yanında kutu çikolatalar ister satandart olarak ister logolu olarak tasarlanıp, görsellik ön planda tutularak firmanızı en iyi şekilde temsil eder.  Ahşap kutularda size özel tasarımlar ile firmanızın ismi yakma metodu kullanılarak dilediğiniz şekilde işlenir. Bu tür kutu çikolatalarda fiyatlar kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Satndart kutulu ürünler, logolu kutular, ahşap kutular seçenekler arasında sadece bir kaç örnek.
 

Özel Tasarım Çikolatalar

Firmanızın logosunu temsil eden özel olarak hazırlanmış çikolatalar dilediğiniz boyutta hazırlanır. Oldukça şık ve akılda kalıcı olup sizi en iyi şekilde temsil edecek olan tasarımlardan oluşmaktadır. Küçük bir hediye ile markanızı tanıtacağınız aynı zamanda iş ilişkileri ve imajınızı güçlendirme adına da güçlü bir adım atacağınız özel tarsarım çikolatalar, bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde hazırlanmış özel tasarım çikolatalar dikkat çekici olduğu kadar zihinlerde yer etmesi nedeni ile de firmanızı en iyi şekilde tanıtıp temsil etmeye yardımcı olacaktır.
 
 

Markanızı Tatlandırın

Son zamanlarda oldukça fazla talep gören çikolata çeşitleri arasında yer alırken, harfler ile hazırlanan çikolata çeşididir. Farklı boyut ve karakter sayısı ile fimranızı en iyi şekilde temsil edecek çikolatalardan oluşur. Firma bağlarınızı en güçlü seviyeye getirmek ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde tanıtmak için en tatlı yol kurumsal çikolatadan geçiyor desek abartmış olmayız . 
 
 
 
 
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ