Logolu Ahşap Kutular

Logolu Ahşap Kutular

Logolu ahşap kutular ile hazırlanan çikolatalar, firmanızın logosunun kutu üzerine kazınması ile hazırlanan şık tasarımlardan oluşmaktadır. Kutu üzerinde logonuzun bulunmasının yanı sıra, içerisinde bulunan çikolataların kağıtlarında da dilerseniz firma adınız ve bilgileriniz hazırlanmaktadır.

Logolu ahşap kutular ile hazırlanan çikolatalar, firmanızın logosunun kutu üzerine kazınması ile hazırlanan şık tasarımlardan oluşmaktadır. Kutu üzerinde logonuzun bulunmasının yanı sıra, içerisinde bulunan çikolataların kağıtlarında da dilerseniz firma adınız ve bilgileriniz hazırlanmaktadır. Dilerseniz, logolu ahşap kutuları hediye edeceğiniz kişilerin ismine özel şekilde hazırlatarak özel tasarımlardan yararlanabilirsiniz.
 

En şık hediyeler için ahşap kutular

Müşterilerinize ya da sevdiklerinize hediye etmek üzere özel olarak tasarlanmış logo baskılı ahşap kutular, karşınızdaki kişiyi özel hissettirecek ve sizin kurumsallığınızıda bir adım öne çıkaracaktır. Firmamızda yer alan farklı seçeneklerdeki ahşap kutular ile, dilediğiniz şekilde hediyelik çikolata hazırlatmanız mümkündür. İster deri desenli, ister klasik ahşap kutu, yada mix ahşap ile hediyelik çikolatanızı hazırlatmanız mümkündür.
 
Fuarlarda, açılışlarda, bayramlarda, özel günlerde, müşteri ziyaretlerinde firmanız için en iyi tanıtım materyali ve hediyelik  araç olarak tercih edeceğiniz hediyelik ahşap kutular ile sunacağınız çikolatalar, sizin için kalıcı reklam niteliği taşımaktadır. Farklı renk ve desen seçeneklerinin yanısıra logonuz ile anlamına anlam kattığınız bu kutular sayesinde firmanız reklam alanında bir adım öne çıkmış olacak. Kutuların üzerine logo ve mesajlarınız lazer baskı tekniği ile kazıyarak yazılırken, dilersneiz bu baskılar yaldızlı olarak boyanıp daha gösterişli hale getirilebilmektedir.
 
Logolu çikolata son yılların en çok tercih edilen hediyelikleri arasında yer alırken, ahşap çikolata kutusu ile şık sunumları genellikle büyük firmalar promosyon olarak tercih ediyor. Çok özel hediye isteyenlerin ve sunumunda şıklığa önem verenlerin tercihi olan logolu ahşap kutular,  gönlünüzdeki inceliği tasarımı ile karşınızdaki kişiye yansıtıyor.
 
İster firmanızın logosu ister yazılmasını istediğiniz mesajlar ile karşınızdakine özel olduğunu hissettireceğiniz logolu ahşap kutular ile sizde farkınızı ortaya koyacaksınız. Kutu içerisinde logolu çikolataların yer alması ile birlikte aynı zamanda kurdela ile tasarımın bütünleşmesi firmanız için özel harika bir promosyon  ürün olarak sizi bekliyor. Dilerseniz yine firmanızın logosunun yanı sıra hediye edeceğiniz kişinin isminin de ahşap hediyelik kutu üzerine yazılması gerçekleştirilebilir. Dilediğiniz boyutta kutu ölçüsünü seçerek madlen çikolatalardan oluşan çikolataları tercih edebilirsiniz.
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ