Size Özel Çikolata

Size Özel Çikolata

Size özel çikolata tasarımları ile firma tanıtımınızı yapabilir, fuarlarda, özel günlerde, yılbaşında, bayramlarda ikram edilen bu çikolatalar ile akıllarda kalıcı olmayı başarabilirsiniz.

Size özel çikolata tasarımları ile firma tanıtımınızı yapabilir, fuarlarda, özel günlerde, yılbaşında, bayramlarda ikram edilen bu çikolatalar ile akıllarda kalıcı olmayı başarabilirsiniz. Sizlerinde bildiği gibi reklam yapmak bir işletmenin yapacağı en iyi yatırımlar arasında ilk sırada yer alır. Reklamınızı yaparken hedef kitlenize, size özel olarak  hazırlanmış çikolata ikramında bulunmak hem imajınızı yenileyecek, hemde kalıcı tanıtım yapmanıza vesile olacakır. İşte bu konuda kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak olan çikolatalar imdadınıza yetişir.
 

Kişiye Özel Çikolata

İster firmanızın logosu, ister sevdiğiniz insanların fotoğrafları ya da dilediğiniz bir mesajı özel olarak tasarlayıp, size özel çikolata yaptırmak artık çok kolay. Kız istemeden, sevgililer günü mesajlarına, firma tanıtımlarından, özel günlere, sevgililer gününden doğum günleri için tasarımlara, sünnet düğünlerinden , bekarlığa veda partilerine  kadar size özel çikolata tasarımlarında görebilirsiniz. 
 

Özel Çikolalata

Yemeye kıyamayacağınız birbirinden özel tasarımların yer aldığı özel çikolatalar ile, her anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Üzerine resim yada özel günlerinizin tarihini yazdırabileceğiniz, tamamen size özel çikolata olarak hazırlanan sütlü ya da bitter olan çikolataları tercih edebilirsiniz.
 
Görselliğin büyük önem taşıdığını bilen herkes artık özel günler için farklı süprizlere yöneliyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek adına birlikte çekindiğiniz fotoğraftan tutun özel mesajlarınızın da yer alacağı size özel çikolatalar ile unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Firma reklamı için tasarlanan kutu ya da ambalajında logo bulunan çikolatalar ise reklam alanında tercih edilen en akıllıca fikir diye düşünüyoruz. 
 
Size özel çikolataların üzerinde dilediğiniz tasarım hazırlandıktan sonra, şık kutularda paketlenerek sunuma hazır hale getirilir. Özel günlerinizde hazırlanan size özel çikolata seçeneklerinde çocuklarınızın cinsiyetine göre çikolatalar, arabalı çikolatalar ya da bebekli çikolatalar hazırlanabildiği gibi, düğün nişan kına gecesinde kaftan, gelinlik düğün pastası gibi seçenekler yer almaktadır. Sevdiklerinizin ismini çikolatalara yazdırabilme gibi tasarımlarda bulunmaktadır. Özel günlerin, yıldönümlerinin, doğum günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve gelen misafirlere ikram edilerek tatlı bir anı olarak kalan size özel çikolatalar ile sizde kendinizi özel hissedeceksiniz. 
 
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ