Promosyon Show İstanbul

Promosyon Show İstanbul

Kurumsal Çikolata promosyon sektörünün tek fuarı olan bu büyük organizasyonda ilk sıralarda yerini aldı. Yoğun ilgi ve alakanın olduğu fuara çok sayıda katılımcı iştirak etti.

İstanbul’a 27-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Promosyon Ürünleri Üreticileri ve İmalatçıları Derneği (Promotürk) tarafından düzenlenen Promosyon Show, sektörde bir çok firmaya kapılarını açtı. Kurumsal Çikolata promosyon sektörünün tek fuarı olan bu büyük organizasyonda ilk sıralarda yerini aldı. Yoğun ilgi ve alakanın olduğu fuara çok sayıda katılımcı iştirak etti. Çeşitliliğin çok sayıda olduğu bu fuarda tekstil ürünleri, saat, logolu çikolatalar, ajanda, powebank, flaş bellek ve anahtarlık gibi promosyon ürünlerin yanı sıra, oldukça ilginç ürünlerde sergilendi. Ziyaretçilerin ilgi odağı olan promosyonlar adeta ziyaretçi akınına uğradı. Çeşitliliğin çok sayıda olduğu bu fuarda tekstil ürünleri, saat, logolu çikolatalar, ajanda, powebank, flaş bellek ve anahtarlık gibi promosyon ürünlerin yanı sıra, oldukça ilginç ürünlerde sergilendi. 3 bin 800 metrekare alanda gerçekleştirilen fuara 97 firma katılırken, Kurumsal Çikolata zengin ürün seçenekleri ile büyük ilgi gören firmalar arasında yerini aldı.

Promosyon sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiren üretim teknolojileri ve trendlerini, katılımcı ve ziyaretçi açısından değerlendirme fırsatı sunan Promosyan Show katılımcı-ziyaretçi buluşmalarına ev sahipliği yaptı. Türkiyenin ilk sektörel konsept organizasyonu olan bu fuara zengin ürün yelpazesi ile katılan Kurumsal Çikolata özel tasarım çikolatalar ile ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başardı.

Geçmişten günümüze özgün tasarımlar ile markanızı yansıtmanın en akıllıca adresi olan Kurumsal Çikolata bu fuar ile daha geniş kitlelere ulaşarak piyasada yerini sağlamlaştırmayı başardı.

 

Promosyon Show İstanbul Promosyon Show İstanbul Promosyon Show İstanbul Promosyon Show İstanbul Promosyon Show İstanbul
Teklif İste
1TEKLİF LİSTESİ